The Game Society, Larabay Bilgi Teknolojileri tarafından hizmete açılan tamamıyla oyun dünyasına hizmet eden bir platformdur. Bu platformda öncelikli hedefimiz oyuncuların rahat bir şekilde pin alabilmesi, kendine avantaj sağlayabilmesi ve de sosyal bir ortamın keyfini çıkartmasıdır. Zamanla oyuncular bu platformda daha fazla zaman geçirmeye başlayacaklar.
Larabay, Razer Türkiye’nin resmi iş ortağıdır. Her zaman siz müşterilerimizi resmi, herhangi bir sorun yaşanmayacak ürünlerle buluştururuz! Sistemimizden aldığınız kodlar size ulaşana kadar sıkı güvence altındadır.
Larabay sadece Türkiye’ye değil MENA bölgesine de satış yapmaktadır.
Ürün yelpazesi her zaman popüler oyunlardan oluşmaktadır. Sizlerden gelen öneri ve yorumlar bizim için her zaman önceliklidir. Oyuncuların memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir!
Larabay, birçok e-ticaret sitesinde oyun pini satmaktadır. Yaptığımız her işe ayrı özen göstermekte olduğumuz için sizlere ulaştığımız her noktada öncelikli olan sizlersinizdir!
Larabay olarak kendimizin satış yapmamızın yanı sıra birçok bayimiz üzerinden de müşterilerimize ulaşmaktayız. Eğer siz de Larabay markasıyla büyümek isterseniz lütfen bize ulaşın!

Neden biz?
Müşterilerimiz için her zaman katma değer sağlama telaşındayız.

“Disiplin”

Siz müşterilerimize her zaman aynı ciddiyet ile yaklaşıyoruz. Teknoloji şirketi olduğumuz için yaptığımız işi mutlaka planlayarak ilerliyoruz. Sürekli öğreniyoruz ve mutlaka öğrendiklerimizi size fayda sağlayacak şekilde hayata geçiriyoruz…

“İşimizi severek yapıyoruz.”

Her satın alma, her ziyaret bizim için ilktir! Bu heyecanı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. Biliyoruz ki severek yapılan her iş başarıyı getirir!

“Çözümleme”

Eğer sorun yaşarsanız ya da bizden bir talebiniz olursa mutlaka her talebi ayrı ayrı inceliyor ve sizinle ilgileniyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapıyor ve çözüme ulaşıyoruz.

Biz sizi hiç bırakmıyoruz!

The Game Society ekibi